هفت نکته برای انتخاب کاشی باکیفیت

اگر برای اولین بار قصد دارید که برای خرید کاشی دیوار اقدام کنید، نکاتی هست که دانستن آنها میتواند به شما کمک کند تا تحلیل دقیقی از کیفیت محصولات ارائه شده به شما داشته باشید. برای یافتن یک کاشی با کیفیت تولید بالا چه نکاتی را باید مد نظر قرار دهیم؟

در ادامه این متن هفت نکته آمده که میتواند شما را در انتخاب محصول با کیفیت یاری کند:

سرامیک ضد اسید چیست و چگونه میبایست نصب شود؟

سرامیک ضد اسید چیست؟

یکی از استاندار های پوشش دیوار و کف در ساخت بعضی محیط ها مانند آزمایشگاه ها، سالن های صنعتی تولید مواد غذایی، آشپزخانه های صنعتی و هر محیط صنعتی که دارای استاندار های بهداشتی بالایی هستند این است که جنس پوشش دیواره ها و کف در این محیط ها باید دارای خاصیت نفوذناپذیری و شفافیت باشد. یکی از بهترین انتخاب های استفاده از محصولات لعاب دار مانند کاشی و سرامیک است. اما به دلیل اینکه محل هایی که این محصولات در آنجا نصب میشوند معمولا دارای شرایط ویژه مانند شست و شوی مداوم با مواد شوینده بسیار قوی (با پایه اسیدی)، اختلاف (تلورانس) دمایی بسیار زیاد، عبور و مرور بیش از حد افراد و ماشین ها و نصب دستگاه های با وزن زیاد هستند، کاشی و سرامیک های معمولی پاسخگوی این شرایط نیستند و در صورت نصب در زمان کوتاهی کیفیت و کارایی خود را از دست میدهند.

 

برای پاسخگویی به این دسته از نیاز ها، گروهی از محصولات با نام تجاری "کاشی و سرامیک های ضد اسید" توسط تولید کنندگان خارجی و داخلی به بازار معرفی شده اند. از با سابقه ترین تولید کنندگان این دسته محصولات میتوان به شرکت گلدیس کاشی اشاره کرد. در ادامه توضیحات مربوط به این گروه از محصولات را که توسط کارخانه گلدیس کاشی منتشر شده است میخوانیم: 

پنج نکته برای انتخاب بهتر کاشی بین کابینت

کاشی انتخاب شده به منظور نصب در فضای بین دو ردیف کابینت در آشپزخانه که با اصطلاح کاشی بین کابینتی هم شناخته میشود یکی از پرکاربردترین زمینه های مصرف کاشی در ساختمان سازی است. کارشناسان ما در بازرگانی استادی بنا به تجربه بیش از ۲۰ سال در زمینه فروش کاشی، نکاتی را به عنوان عرضه کننده این دسته از محصولات در ادامه ارائه کرده اند که مطالعه نکات زیر میتواند خریداران محترم را در انتخابی دقیق و سریع یاری رساند:

کاتالوگ محصولات نوین سرام

کاتالوگ تمامی محصولات نوین سرام را میتوانید به تفکیک ابعاد از اینجا دانلود کنید:

۱. کاتالوگ جامع کاشی با ابعاد ۲۵x۷۰

۲. کاتالوگ جامع کاشی با ابعاد ۳۰x۹۰

۳. کاتالوگ جامع سرامیک با ابعاد ۶۰x۶۰

۴. کاتالوگ جامع سرامیک با ابعاد ۸۰x۸۰

۵. کاتالوگ جامع سرامیک با ابعاد ۶۰x۱۲۰

 

analytics
Search Console