بیده چیست؟

اگر برای خرید توالت فرنگی اقدام کرده باشید، احتمالا اصطلاح "فرنگی بیده دار" یا "بیده سر خود" را از زبان فروشنده شنیده باشید. اما منظور از بیده چیست؟

بیده (Bidet) نام کلی برای نوعی از اتصالات و ابزار بهداشتی مانند شیر آب و کاسه نشیمن چینی بهداشتی است که برای نظافت بیشتر در زمان استفاده از توالت فرنگی کاربرد دارد. شکل قدیمی بیده از جنس چینی بهداشتی و مانند قسمت نشیمن توالت فرنگی بود که به عنوان بخشی جدا در کنار آن نصب میشد و هنوز هم در منازل قدیمی میتوان نمونه های اجرا شده این مدل ها را دید.

 اما باز گذشت زمان و

شرایط گارانتی فرنگی های منوبلاک (یک تکه) چینی کرد

تمامی فرنگی های تولید شده توسط شرکت چینی کرد در صورت نصب توسط نصاب تایید شده این شرکت دارای گارانتی هستند. وجود این گارانتی و خدمات پس از نصب که توسط شرکت چینی کرد مهیا شده است یکی از مهترین نکاتی است که کارشناسان فروش بازرگانی استادی در پیشنهاد به مشتریان خرید محصولات چینی بهداشتی به آن اشاره میکنند. داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش مخصوصا در خرید توالت فرنگی (به دلیل داشتن قطعات مکانیکی در سیستم تخلیه) یک نکته بسیار مهم است که اکثرا توسط مشتریان نادیده گرفته میشود. در ادامه این متن شرایط اعتبار گارانتی محصولات چینی کرد آمده است:

توالت ریم بسته چیست؟

توجه به نوع آبریز در توالت های ایرانی، یکی از معیاری قابل ملاحظه در هنگام خرید این محصولات است. آبریز یا به ‌اصطلاح ریم (Rim) در توالت‌های ایرانی، کانالی است در لبه محیطی کاسه توالت که قابل‌رؤیت نیست. آب موردنیاز برای شست‌وشو از این کانال جاری شده و وارد کاسه توالت می‌شود. توالت‌های ایرانی مجهز به دو نوع آبریز هستند:

چینی بهداشتی چگونه درجه بندی میشود؟

یکی از بزرگترین دغدغه های مشتری در زمان خرید چینی بهداشتی تفاوت کیفیت محصولات بنا بر درجه کیفی اعلام شده از سوی کارخانه است. محصولات چینی بهداشتی تولید داخل اکثرا پس از تولید در سه دسته کیفی با برچسب های درجه ۱، درجه ۲ و درجه ۳ قرار میگیرند که این سه محصول با سه دامنه قیمت متفاوت در فروشگاه ها عرضه میشوند. اما تفاوت این محصولات در چیست؟ و چه چیز باعث میشود تا این محصولات در گروه های کیفی متفاوت دسته بندی بشوند؟ در ادامه به سوالات رایج که در خصوص روش درجه بندی محصولات پرسیده میشود پاسخ میدهیم:

شرکت چینی کرد

چینی کُرد در سال ۱۳۶۲ با هدف طراحی و تولید انواع چینی بهداشتی باکیفیت بنیان گذاشته شد تا ضمن پاسخگویی به نیازهای داخلی، بخشی از بازار کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا را نیز پوشش دهدکارخانه چینی کُرد با مساحت ۳۰۰ هزار مترمربع، واقع در شهر کرمانشاه، یکی از کارخانه‎های مدرن‌ و مجهز تولید چینی بهداشتی ایران است كه با تولید بیش از ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه چینی بهداشتی در سال، به‌عنوان بزرگ‌ترین کارخانه تولید چینی بهداشتی در كشور شناخته شده است و نقش مهمی در تولید محصولات چینی بهداشتی در ایران و خاورمیانه دارد. چینی کُرد همواره تلاش کرده است، اهمیت کیفی وanalytics
Search Console