مجموعه سرامیک های سوپر پولیش با ابعاد ۱۲۰ * ۶۰ نوین سرام یزد

مجموعه جدید محصولات سرامیکی قالب بزرگ نوین سرام یزد هم اکنون در بازرگانی استادی موجود است.

ابعاد این محصولات ۱۲۰ * ۶۰ سانتیمتر است و در سه دسته بندی زیر ارائه میشود:

  1. سوپر پولیش تیره
  2. سوپر پولیش روشن 
  3. شوگر کوتینگ (زبر)

برای اطلاع یافتن از مجموعه کامل طرح ها و همچنین قیمت محصولات به شوروم بازرگانی استادی مراجعه کنید و یا با دفتر فروش داخلی تماس بگیرید:

 

سرامیک سوپر پولیش چیست و پوشش نانو چه کاربردی دارد؟

در این مطلب قصد داریم تا شما با دو اصطلاح رایج در بازار سرامیک که در طی دو سال اخیر متداول شده و توسط فروشندگان این نوع محصولات به عنوان مزیت های یک سرامیک کف عنوان میشود آشنا کنیم:

  1. سرامیک سوپر پولیش - Super Polished Ceramic
  2. سرامیک نانو گلیز - Nano Glazed Ceramic

سرامیک های دارای این دو ویژگی که با نام هایی مانند "سرامیک نانو", "سرامیک پولیشی", "پرسلان پولیشی" در بازار شناخته شده و در چند سال اخیر در بازار با حجم استقبال بالایی مواجه شده اند معمولا برای استفاده در کف در فضای داخلی و در ابعاد ۶۰X۶۰ و بزرگتر از طرف کارخانه های مطرح و مدرن داخلی و خارجی ارائه شده اند. برای آشنایی بیشتر و دقیقتر با این ویژگی ها ادامه مطلب را بخوانید:

(اگر نمیدانید پرسلان چیست اینجا را بخوانید)

برند راشا سرام

بازرگانی استادی بر اساس هدف گذاری خود در زمینه گسترش بازار و در راستای کامل کردن سبد کالای ارائه شده به مشتریان اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری برند راشا سرام برای استان خراسان رضوی کرده است.

برند راشا سرام که بر اساس تولیدات کارخانه سرامیک پاسارگاد سرام آباده شکل گرفته است شامل سرامیک های کف در ابعاد بزرگ مانند ۸۰x۸۰ و ۱x۱ با بدنه پرسلان و

پرسلان چیست؟

پرسلان به گونه ای خاص از سرامیک ها گفته میشود که در دمایی بیشتر از دمای سرامیک معمولی پخته شده و همچنین خاک و مواد تشکیل دهنده آن متفاوت از سرامیک معمولی است، همچنین گاها در مورد بعضی محصولات پرسلانی قالب و بیسکوئیت سرامیک در پرس هایی با فشار بیشتر شکل گرفته است که باعث میشود تا ساختار مقاومتری نسبت به سرامیک معمولی داشته باشد.
که این تفاوت های موجب میشود تا:
 
 
۱. پرسلان از نظر مقاومت نسبت به سایش و تحمل بار عملکرد بهتری نسبت سرامیک معمولی داشته باشد که به همین دلیل در محیط هایی با نرخ رفت و آمد بالاتر و مسیر هایی با احتمال رفت و آمد اتومبیل مانند پارکینگ ها پیشنهاد به استفاده از سرامیک های پرسلانی است.
۲. پرسلان به دلیل بافت متراکتر از نفوذپذیری کمتری نسبت به سرامیک معمولی برخوردار است همچنین پرسلان دارای وزن بیشتری در مقایسه با سرامیک معمولی در ابعاد یکسان است.
 
بافت متراکم تر در پرسلان

نوین سرام یزد

 شرکت کاشی نوین سرام یزد در تابستان ۱۳۸۲ تاسیس و در پاییز ۱۳۸۸ با تغییر مدریت ضمن فعالیت گسترده عمرانی نسبت به انتخاب و خرید ماشین آلات و تجهیزات تولید اقدام نمود. این شرکت در بهار ۱۳۹۰ توسط کارشناسان و متخصصان داخلی و با همکاری کارشناسان خارجی مورد بهره برداری قرار گرفته است. کارخانه در منطقه صنعتی 

سفید کوه شهرستان تفت و در زمینی به مساحت ۷۲ هکتار و با زیربنای ۳۷۰۰۰ مترمربع احداث گردیده است. این شرکت با بهره گیری از

analytics
Search Console