بازرگانی استادی با توجه به حضور بیش از ۲۰ ساله در بازار کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی در شهر مشهد و استان خراسان رضوی به عنوان یکی از موفقترین عاملین توزیع عمده محصولات کارخانه های مختلف در میان عاملین فروش و مغازه داران این بازار عمل کرده است. این عملکرد موفق باعث شده تا اکثر نام های بزرگ در زمینه تولید و توزیع کاشی و سرامیک محصولات خود را برای توزیع در محدوده جغرافیایی مشهد و خراسان رضوی به این بازرگانی بسپارند.

حساسیت بازرگانی استادی در انتخاب عاملین توزیع از میان همکاران در این صنف در راستای حفاظت از حقوق مصرف کننده ، صیانت از نام و اعتبار بازرگانی استادی و همدلی با تولید کننده محصول باعث شده تا ابن شبکه جزو موفق ترین و پایدارترین شبکه های توزیع در سطح استان باشد. همکاران بازرگانی استادی در این شبکه همگی از دوستان خوش نام و معتبر در بازار هستند و پایداری این شبکه خود گواه این مدعی است.

سیاست گذاری ها در طراحی شبکه توزیع به گونه ای صورت گرفته است تا:

۱) تمامی پهنه جغرافیایی بازار هدف را پوشش دهد و طرح های عرضه شده توسط بازرگانی به صورت متناوب و متنوع در معرض دید مشتری قرار گیرد.

۲) پایش مداوم و ارتباط موثر دپارتمان توزیع و فروش داخلی این بازرگانی با عاملین فروش باعث میشود تا ارائه محصولات به صورت منظم هماهنگ و تحت کنترل انجام پذیرد.

۳) توزیع نمونه ها در میان شبکه توزیع به گونه تنظیم شده تا دغدغه های تولید کنندگان که خواهان دیده شدن سبد کامل محصولات خود در تمامی نقاط بازار هستند را مرتفع سازد.

۴) همچنین مدیریت بازرگانی استادی با درنظر گرفتن حاشیه سود مناسب برای همکاران توزیع کننده و سهولت فروش کالا از دپوی مرکزی که فروشنده را از روبرو شدن با مشکلات و هزینه هایی همچون انبارداری، تخلیه و بارگیری، هزینه حمل و نقل و خواب سرمایه معاف میکند باعث شده که از این توزیع و فروش شبکه ای به عنوان فرایندی برد-برد برای تمامی اجزا این شبکه بتوان نام برد.

فرآیند فروش در این شبکه به صورت فروش از دپوی انبار بازرگانی استادی و با صدور حواله فروش از فروشگاه عامل است. همکار عامل پس از استعلام موجودی کالا از دفتر بازرگانی اقدام به فروش کالا با حواله شخصی مجموعه خود خواهد کرد و به صورت همزمان حواله فروش کالا از دفتر بازرگانی به نام عامل فروش برای انبار مجموعه ارسال میشود. تحویل کالا منوط به همخوانی دو حواله (حواله مصرف کننده و حواله فرستاده شده) است. همچنین بازرگانی استادی در نظر دارد تا با توجه به راه اندازی مجموعه CRM (مدیریت ارتباط با مشتریان) و ERP (مدیریت منابع شرکت) در قالب یک مجموعه آنلاین و بهم پیوسته در آینده ای نزدیک فرایند دسترسی به آمار دپو انبار، فروش و صدور حواله را برای این همکاران محترم به صورت آنلاین انجام دهد.

شما همکار محترم در صورت تمایل به همکاری با این شبکه تنها لازم است با ما تماس بگیرید:

۲۶ ۴۶ ۲۷ ۳۷ - ۰۵۱ بخش فروش داخلی - آقای خاوری

analytics
Search Console