سه محصول روکابینتی جدید از چینی کرد

در راستای افزایش تنوع در دامنه محصولات شرکت چینی کرد و با هدف نزدیک شدن به ایده های طراحی کارخانه جات معروف تولیدی در جهان، شرکت چینی کرد اقدام به معرفی محصولات جدیدی در هر سه گروه توالت فرنگی، روشویی/روکابینتی و توالت های آسیایی کرده است.

از ابتدای پاییز امسال شرکت چینی کرد اقدام به تولید و معرفی سه کاسه روکابینتی جدید از نوع روکار مخصوص نصب بر روی سطوحی مانند ورق های کرین کرده است:

افتتاحیه شوروم ملک آباد

اولین پست قسمت رویداد ها در وبسایت بازرگانی استادی را به افتتاح یکی از پروژه های مربوط به توسعه بازار داخلی اختصاص دادیم.

پس از بیش از یکسال تلاش شبانه روزی تیم طراحی و معماری گروه بنش دیزاین و با همکاری بیش از ۲۰ گروه متفاوت اسپانسری که تامین خدمات و متریال دکوراسیون داخلی را در این پروژه بر عهده گرفته بودند، پروژه شوروم ملک آباد افتتاح شد.

افتتلحیه این شوروم به صورت یک رویداد خصوصی و با حضور تمامی دست اندرکاران، تیم طراحی و معماری و اسپانسر های این مجموعه در عصر شنبه ۷ مهر ماه اتفاق افتاد.در این مراسم علاوه بر آشنایی تیم های مختلف دست اندر کار و معرفی به یکدیگر، در مورد برنامه ها و اهداف آینده این پروژه بحث شد. اسپانسرهای این مجموعه توانایی پوشش تمامی نیاز های مربوط به مبحث دکوراسیون داخلی ساختمان را با تامین انواع متریال با اولویت متریال های ساخت داخل کشور دارند. دسته های متفاوتی مانند رنگ، کاغذ دیواری، فضای سبز، چوب، پوشش های کف و دیوار و ... در این مجموعه در کنار هم دستچین شده اند.

در ادامه میتوایند تصاویر مربوط به این افتتاحیه را مشاهده کنید:

 

 

داستان لوگو بازرگانی استادی

طراحی اولیه لوگو بازرگانی استادی یعنی همین طرح کنونی که به عنوان آرم این مجموعه استفاده میشود به تابستان سال ۱۳۹۲ برمیگردد. در آن روزها با توجه به تغییرات عمده ای که در دل مجموعه در حال رخ دادن بود و به نوعی یک خانه تکانی اساسی و بازسازی، چه در فاز فیزیکی (دکوراسیون و تغییرات و فضا سازی ها) و چه در ساختار و سازمان بندی این مجموعه در حال شکل گیری بود، نیازمندی به یک شناسه بصری به عنوان آرمی که از آن به توان به عنوان

analytics
Search Console